Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Firma Kredytum.pl skupia swoją działalność na ofertach finansowania swoich klientów. W ciągu kilku lat, z małej kilkuosobowej firmy, staliśmy się ogólnopolskim liderem w sektorze firm pośredniczących w usługach finansowych. Dzisiaj możemy pochwalić się liczbą 12 000 osób tworzących wewnętrzną sieć agentów współpracujących.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług finansowych, które są przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta. Stworzona przez naszych pracowników platforma skupia w jednym miejscu oferty kilkunastych banków oraz instytucji poza bankowych. Nasi agenci są po to, aby ułatwić klientom podejmowanie decyzji związanych z wyborem najlepszego sposobu finansowania swoich potrzeb. Wewnętrzna platforma to doskonałe rozwiązanie dla agentów, którzy za jej pośrednictwem maja dostęp do bazy danych klientów, rozliczeń, sieci sprzedaży i wielu innych funkcji. Ułatwienia pracy wynikające z powstania platformy doceniane są przez wielu agentów współpracujących.

Poza pożyczkami, kredytami oraz leasingiem w swojej ofercie firma Kredytum.pl posiada także budowanie dobrej historii kredytowej, oddłużanie przedsiębiorstw, prowadzenie kont bankowych oraz wiele, wiele innych.

Na specjalną uwagę z perspektywy rynku pracy zasługuje specjalny program partnerski, dzięki któremu, nawiązujący z nami współprace agenci, zdobywają punkty, które mogą potem wymienić w specjalnym sklepie partnerskim.

Chętnie nawiążemy współpracę z każdym zainteresowanym. Nie oczekujemy od Ciebie specjalistycznej wiedzy na temat produktów finansowych. Wszystkiego dowiesz się u nas, a my chętnie pomożemy Ci w zdobyciu doświadczenia. Oferujemy zarówno pracę stałą jak i dodatkową, którą bez problemu połączysz z pracą na etacie.

Aby podjąć współpracę wystarczy, że wypełnisz odpowiedni wniosek na naszej stronie internetowej. Po jego wypełnieniu zostanie wygenerowana umowa, z którą będziesz mógł się zapoznać, w czasie gdy nasz agent przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty do podpisu. Następnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni, aby omówić szczegóły współpracy. W trakcie rozmowy będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w Warszawie oraz w całej Polsce.

Współpraca dla firm

Jak pisałem wcześniej, nasza spółka, zajmuje pozycje lidera na rynku pośrednictwa kredytowego. Ze względu na potrzeby naszych klientów, stale poszukujemy nowych rozwiązań dla nich. Wychodzimy z propozycją współpracy kierowaną do wszystkich firm branży finansowej. Jeśli chcesz, aby Twoja firma zyskała nowe rynki zbytu, których skuteczność gwarantujemy, jest to oferta idealna dla Ciebie. Dzięki naszym kanałom dystrybucyjnym, nasi pracownicy szybko staną się najwydajniejszym elementem sprzedaży twoich usług. Nie wierzysz? Napisz do nas, a udowodnimy to.

Poszukujemy zarówno partnerów z branży finansowej jak i każdej innej, której produkty można rozpowszechniać, wykorzystując bezpośredni kontakt oraz sieć internetową. Z powodzeniem od kilku lat współpracujemy  z jedną z największych sieci komórkowych w kraju. Pośredniczymy w rozpowszechnianiu jak i sprzedawaniu jej usług, korzystając na tych działaniach w formie prowizji. Twoja firma może zyskać podobne rozwiązanie. Z chęcią podejmiemy współpracę z firmami branży: energetycznej, telekomunikacyjnej, reklamowej, a nawet handlowej. Wszystko zależy od tego, jakie warunki współpracy ustalimy. Zastanawiasz się pewnie jakim sposobem trafiamy do klientów, a więc już tłumaczę. Posiadamy rozbudowane kanały dystrybucji, tworzone przez naszych pracowników, a są to:

  • Call Center – składa się z 4 oddziałów rozmieszczonych w różnych miejscach w Polsce. Nasi pracownicy za pośrednictwem łącza telefonicznego, każdego dnia trafiają bezpośrednio z ofertą, do kilkuset osób. Każda rozmowa to potencjalna szansa na zaprezentowanie naszej oferty, a także podjęcie kroków, mających na celu zainicjowanie procedury kredytowej.
  • Agenci Mobilni – sieć blisko 13 tysięcy agentów rozsianych po całym kraju, czyni z nas największą tego typu sieć w Polsce. Każdy agent codziennie spotyka się ze swoimi klientami i nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpowszechniał także informację o Twojej firmie, a nawet uczestniczył w sprzedaży Twoich produktów.
  • Strony internetowe – potężna sieć dwóch tysięcy stron zarządzanych przez naszych informatyków, sprawia, że każdego dnia jesteśmy widoczni dla tysięcy osób w całej Polsce. Każdego dnia za pośrednictwem stron, setki naszych klientów składają wnioski o przyznanie pożyczek, bądź kredytów. Świadczy to o wielkiej mocy, jaką posiada globalna sieć.

Wszystkie te rozwiązania mogą przyczynić się do promowania i rozpowszechniania twojego przedsiębiorstwa i jego usług. Czekamy na Twoje propozycje i zapewniamy, że do każdej oferty podejdziemy z zaangażowaniem. Aby stać się naszym partnerem musisz wykonać pierwszy krok, którym jest wypełnienie formularzu poniżej.

Zapoznaj się z poradnikami